fbpx

Pewnie zastanawiasz się czasem, jak wielkie nazwiska polskiego YouTube robią tak oszałamiające wyniki. Mnie to bardzo fascynuje, ale w kontekście wniosków, które mogę wyciągnąć, aby YouTube dla Początkujących dawało Ci jeszcze więcej wiedz. Tym razem przyjrzałam się temu, jak Red Lipstick Monster zdobyła już prawie 1,5 miliona subskrypcji.

Jak Red Lipstick Monster zdobyła prawie 1,5 miliona subskrypcji?

Wiem, że wiele z Was zajmuje się branżą beauty, więc tym razem z większych kanałów na tapetę poszła Red Lipstick Monster. Jest to twórczyni, która swoje początki miała w szczególności w tematach makijażowych. Jest autorką 3 książek a jej kanał na YouTube dobija 1,5 miliona subskrypcji!

VIDEO NA DOLE WPISU

Od jakiegoś czasu jej treści na kanale są także bardziej lifestylowe z dużym naciskiem na selfcare. Dlatego warto zajrzeć na jej taktyki, nawet jeśli do branży makeup Ci daleko, ale tworzysz markę osobistą.

Jak prowadzić kanał YouTube typu Zrób to sam inaczej DIY (Do It Yourself)?

W najnowszym odcinku omawiam także kanał Lady DIY, która pokazuje u siebie różne ręcznie robione ozdoby na różne okazje. Potencjał tego i innych podobnych kanałów jest ogromny, więc jeżeli zajmujesz się np. rękodziełem, to koniecznie zajrzyj do nowego odcinka.

VIDEO NA DOLE WPISU

Jak trener personalny może prowadzić swój kanał na YouTube?

Zajrzałam także na kanał Barbary Fila-Chwiej, która prowadzi Wirtualne Studio Fitness TUTAJ. Basia robi sporo rzeczy w formacie video, ale póki co z YouTube specjalnie do siebie nie lgnęli. Mam nadzieję, że to się zmieni po moim prześwietleniu.

VIDEO NA DOLE WPISU

Jak rozdzielić filmy na dwa kanały na YouTube?

Ostatnim kanałek był kanał Coaching Zdrowia.Coaching Urody. Jego właścicielka Kasia chce rozdzielić treści (filmy) na dwa kanały. Najlepszym rozwiązaniem jest:

 •  pozostawienie filmów z największą ilością wyświetleń i interakcji na pierwotnym kanale a ukrycie pozostałych jako filmy Prywatne,
 • dostosowanie nazwy danego kanału do pozostawionych filmów,
 • stworzenie nowego kanału w drugim temacie,
 • pobranie (ale nie usunięcie) filmów z pierwszego kanału i załadowanie ich na drugi nowo utworzony.

Nie ma możliwości przenoszenia subskrypcji, komentarzy i innych interakcji z kanału na kanał, dlatego zastanów się dobrze, zanim zaczniesz dokonywać zmian.

 

Sposoby na więcej subskrypcji na YouTube i audyt kanał YouTube

Wiem, że czasami nie jest łatwo patrzeć obiektywnie na swój kanał. Jeszcze ciężej bywa wprowadzać na nim zmiany. Dlatego mam dla Ciebie dwie informacje.

Po pierwsze już 29 marca o 19:00 odbędzie się webinar 7 sposobów, żeby mieć więcej subskrypcji, na którym dowiesz się, jak kilka prostych praktyk może Ci pomóc rozwijać Twój kanał.

Po drugie jeżeli interesuje Cię bardziej pogłębiony audyt/prześwietlenie Twojego kanału, to powstrzymaj się jeszcze od zakupów w sklepie, bo już w przyszłym tygodniu będzie niespodzianka. Dlaczego? Bo przyszły tydzień to mój tydzień urodzinowy i będzie się działo 🙂

  Żeby nic Cię nie ominęło, zapisz się na Webinar. Odbędzie się 29 marca w poniedziałek o 19 i zajmiemy się tematem:

  7 sposobów, żeby mieć więcej subskrypcji

  Zapisz sobie ten termin Webinaru w kalendarzu już dzisiaj i zapisz się poniżej.

   

  .
  jak red lipstick monster zdobyła 1,5 miliona subskrypcji