NAJWAŻNIEJSZE Statystyki filmu na YouTube. Jak się WYBIĆ na YouTube Zwiększając CZAS Oglądania email

Prowadzisz kanał na YouTube już jakiś czas, ale nie do końca rozumiesz, dlaczego jedne filmy radzą sobie lepiej od innych? Zadanie pytania, jak sprawdzić statystyki filmu na YouTube, jest kluczem do rozwiązania Twojego problemu. Dlaczego? Bo sprawdzanie statystyk filmu a przede wszystkim ich analiza pomoże Ci nie tylko zwiększyć popularność Twoich filmów. Może także być odpowiedzią na pytanie, jak wybić się na YouTube? Przecież liczby to potęga, nieprawdaż?

Jak sprawdzić Statystyki kanału na YouTube?

Statystyki Twojego kanału na YouTube znajdziesz, klikając w prawym górnym rogu YouTube w okrągły przycisk Twojego profilu. Wtedy rozwinie się menu, z którego musisz wybrać YOUTUBE STUDIO.

Statystyki kanału YouTube

Ze strony głównej YouTube Studio możesz sprawdzić ogólne statystyki kanału, wybierając z menu po lewej stronie przycisk STATYSTYKI.

W tych statystykach znajdziesz ilość wyświetleń, czas oglądania czy przyrost subskrybentów. Dodatkowo możesz zbadać, skąd biorą się wyświetlenia Twoich filmów oceniając ich źródło czy procent klikalności miniatur.

O tym, które statystyki są najważniejsze i jak je badać, dowiesz się z filmu, który znajdziesz troszkę niżej w tym wpisie.

Jak sprawdzić statystyki FILMU na YouTube?

Statystyki filmu na YouTube sprawdzisz z kolei, wchodząc do YouTube Studio, następnie do Zakładki TREŚCI a następnie musisz wybrać jeden ze swoich filmów najechać na niego i kliknąć w przycisk z obrazkiem (słupki statystyczne), który po najechaniu pokaże napis STATYSTYKI.

W tym miejscu znowu znajdziesz ilość wyświetleń, czas oglądania czy przyrost subskrybentów, ale tym razem względem tego danego filmu.

Pamiętaj, że w obu przypadkach w prawym górnym rogu możesz zmienić zakres dat statystyk, które Cię interesują.

NAJWAŻNIEJSZE Statystyki na YouTube i jak je sprawdzić?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

– jak sprawdzić statystyki filmu na YouTube,

– które z nich są najważniejsze,

– jak je analizować

– oraz co najważniejsze, jak je poprawić…

to koniecznie zobacz poniższy film i podziel się w komentarzu pod filmem, jak wyglądają wymienione statystyki u Ciebie 😉

Webinar: Jak zacząć na YouTube w 2022 roku?

Dopiero planujesz zacząć na YouTube? A może chcesz przypomnieć sobie podstawy, żeby jeszcze lepiej rozwijać swój kanał na YouTube?

Mam dla Ciebie zaproszenie na kolejny Webinar JAK ZACZĄĆ NA YOUTUBE W 2022 ROKU?, który odbędzie się już 25 maja o godzinie 20:00.

Dowiesz się:

– jak przygotować się zanim założysz swój kanał,

– czego (NIE) potrzebujesz na start,

– jak przeanalizować swój kanał, jeśli nie widzisz efektów i czujesz, że czas zacząć od podstaw,

– na czym naprawdę zależy YouTube

– i skąd biorą się wyświetlenia Twoich filmów.

 

Zapisz się już teraz: https://agataguzy.pl/webinar

 

P.S. A już wkrótce otwieram kolejny nabór do Indywidualnego Programu Mentoringowego YouTube. Szczegóły poprzedniej edycji znajdziesz TUTAJ. A już teraz zapisz się na listę oczekujących na IPM TUTAJ.

Jak-Zacząć-Na-YouTube-w-2022-IG
indywidualny program mentoringowy YouTube