Co to jest Vlogmas?

Vlogmas to kombinacja słów VLOG (videoblog) i CHRISTMAS (Święta Bożego Narodzenia). Jest to format stworzony na YouTube przez kanały vlogowe lifestylowe i familijne.

Idea Vlogmasu polega na publikowaniu codziennie od 1 grudnia do Świąt filmu na YouTube w tematyce świątecznej

 

STOP! Nie przerażaj się na hasła CODZIENNY i TEMATYKA ŚWIĄTECZNA. Jest kilka sposobów, jak można ciekawie poprowadzić Vlogmas na YouTube, nawet jeśli nie masz zbyt wiele czasu a Twoja branża ma niezbyt wiele wspólnego ze świątecznymi klimatami.

 

Korzyści ze zrobienia Vlogmasu?

No i podstawowe pytanie, po co to w ogóle robić. Myślę, że może Cię przekonać fakt, że robiąc Vlogmas, Twój kanał może urosnąć w grudniu 2 razy więcej niż normalnie. 

Co najważniejsze, jeśli do tej pory swój kanał traktowałaś po macoszemu albo dopiero chcesz zacząć, to Vlogmas jest świetną trampoliną do dynamicznego rozwoju na YouTube.

Vlogmas to przede wszystkim:
– bardzo duże zaangażowanie publiczności,
– zwiększenie ilości wyświetleń nawet 2-krotnie,
– wzrost liczby subskrybentów/obserwujących
– i dużo dużo praktyki, która zaprocentuje w przyszłości.

 

Dlaczego to działa tak dobrze?

 

Publiczność w tym czasie oczekuje większej ilości treści, spędzamy więcej czasu w domach i właśnie zaczyna się „górka” czasu oglądania na YouTube, więc nie czekaj i wykorzystaj ją razem z nami!

Już 25 listopada o 20 YouTube dla Początkujących organizuje Webinar Przygotuj się na Vlogmas!

 

Zapisz się na https://agataguzy.pl/webinar

Ale to nie koniec! Będzie WYZWANIE!

Tak, tak i HO, HO, HO! W trakcie najbliższych 2 tygodni nie tylko będę Cię namawiać do posłuchania o Vlogmasie, ale także zaproszę Cię, abyś wspólnie ze mną i innymi śmiałkami zrobiła ten Vlogmas.


Będziemy się wspólnie motywować i inspirować do publikacji kolejnych filmów. Pomożemy Ci zbudować zaangażowanie pod filmami. Będziemy także rozmawiać na bieżąco o tym, co u kogo działa najlepiej i jak jeszcze możesz podkręcić swoje wyniki.

 

Tak skrycie sobie nawet myślę o założeniu grupy na to wyzwanie, ale to zależy od Waszego odzewu podczas Webinaru, dlatego koniecznie zapisz się TUTAJ, żebym wiedziała, że chcesz wspólnie wystrzelić jak gwiazdka na choinkę ze swoim kanałem na YouTube w grudniu.

 

To co, jesteś już na pokładzie Webinaru? No ja myślę! 😉

Webinar przygotuj się na Vlogmas