Często, kiedy zaczynacie ze mną współpracę, pytacie:

„Agata, dodaję wartościowe filmy, jestem specjalistką w tym, co robię, a moje filmy mają 5-10 wyświetleń. Dlaczego YouTube blokuje moje filmy? Dlaczego nikt ich nie widzi?”

Odpowiedź na to pytanie nie jest ani prosta ani krótka. Za to sam problem jest do rozwiązania w stosunkowo krótkim czasie, bo już w 6-12 tygodni jesteś w stanie wdrożyć, przetestować i przeanalizować wyniki zdobytej wiedzy o tym, jak funkcjonuje YouTube.

Słowa klucze to ZAUFANIE i CZAS OGLĄDANIA

W kwestii zaufania mówimy tutaj od dwóch podmiotach, które muszą nam zaufać a mianowicie o samym YouTube oraz o widzach.

Budowanie takiego zaufania zacznij od:

– analizy, czego tak naprawdę potrzebują Twoi widzowie,

– nagrywania filmów regularnie, aby pokazać, że „tak, jestem na YouTube na poważnie!”

– oraz nauczenia się podstaw optymalizacji filmów i stosowania ich w praktyce (miniatura filmu, dobry tytuł, opis, rozdziały, ekran końcowy i inne).

Czas oglądania na wagę złota

Jeżeli chcesz zacząć na YouTube lub już nagrywasz filmy, musisz zrozumieć, co jest najważniejszą walutą tej platformy oraz każdej innej właściwie.

Najważniejszy jest CZAS OGLĄDANIA i ogólny czas spędzony na YouTube. Lata temu w internetowej prehistorii ważna była ilość wyświetleń a nawet ilość subskrybentów, ale tak naprawdę sam YouTube chyba wtedy tego nie przemyślał i był ofiarą własnego sukcesu.

Dzisiaj YouTube wie, że CZAS to to, co mamy najcenniejsze w naszym życiu a jednocześnie CZAS to coś, co najłatwiej zmonetyzować.

➡️W dużym uproszczenia: im więcej widz spędza czasu na YouTube, tym więcej reklam możesz zobaczyć czy kliknąć.

A na czym zarabia YouTube? Głównie na sprzedaży reklam, które wyświetlają się przed, w trakcie czy obok Twojego filmu.

Jeżeli naprawdę chcesz zakumplować się z algorytmem, aby zwiększył zasięg Twoich filmów, to koniecznie musisz zadbać o ciekawe, regularne publikacje oraz o to, aby zwiększyć CZAS OGLADANIA Twoich filmów.

Dowiesz się tego z najnowszego filmu. 

Zobacz teraz 10 sposobów na zwiększenie czasu oglądania i daj znać w komentarzu, które ze sposobów wprowadzisz od razu do swoich filmów.

Koniecznie zobacz film do końca, aby zobaczyć zaskakujące zakończenie filmu, które mocno pomoże Ci w utrzymaniu uwagi Twoich odbiorców pod koniec filmu.

Bez podstaw ani rusz!

Chciałam Ci także przypomnieć, że już za niecały tydzień w środę 25 maja o godzinie 20:00 odbędzie się Webinar: Jak zacząć na YouTube w 2022 roku?

Na tym Webinarze dowiesz się:

➡️ jak przygotować się zanim założysz swój kanał,

➡️ czego (NIE) potrzebujesz na start,

➡️ jak przeanalizować swój kanał, jeśli nie widzisz efektów i czujesz, że czas zacząć od podstaw,

➡️ na czym naprawdę zależy YouTube

➡️ i skąd biorą się wyświetlenia Twoich filmów.

Będzie także czas na zadawanie pytań, dlatego już teraz zacznij zapisywać swoje, aby nie zapomnieć ich zadać w trakcie wydarzenia.

A na Webinar zapisz się TUTAJ.

Nabór do Programu rusza już za kilka dni!

Na początku tej wiadomości, napisałam, że zrozumienie, jak robić filmy na YouTube tak, aby YouTube nam pomagał może zająć Ci około 6-12 tygodni.

Możesz to zrobić sama, ale z doświadczenia wiem, że trwa to wtedy o wiele dłużej i może prowadzić do frustracji a nawet porzucenia kanału na YouTube w niektórych przypadkach

➡️Jeżeli jednak jesteś zdecydowana, że chcesz poznać YouTube i naprawdę wgryźć się w temat, aby po 3 miesiącach wiedzieć, co robić.

➡️Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w tej przygodzie, aby szybko rozpoznać i wyeliminować błędy w nagrywaniu i prowadzeniu kanału

➡️Jeżeli nie chcesz tracić czasu na samodzielne eksperymenty i chcesz poczuć, że wiesz, co robisz na YouTube i dzięki temu zyskać nowych odbiorców a co za tym idzie nowych klientów do Twojego biznesu.

Już teraz zapisz się na listę oczekujących na Indywidualny Program Mentoringowy YouTube, do którego kolejny nabór  i PRZEDSPRZEDAŻ na specjalnych warunkach startuje już w przyszłym tygodniu!

Zapisz się bezpłatnie na listę oczekujących TUTAJ.

Już teraz możesz zapisać się na rozmowę wstępną, aby dowiedzieć się, czy ten Program to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Napisz do mnie na kontakt@agataguzy.pl lub zajrzyj na fanpage TUTAJ i napisz do mnie wiadomość na Facebooku.

Wystarczy, że odpowiesz na tą wiadomość a ustalimy termin rozmowy po 26 maja.

Na dołączenie do Programu dam Ci trochę czasu, ale najlepsze warunki otrzymają osoby, które zgłoszą się jeszcze w maju, dlatego nie zwlekaj i umów się na rozmowę już teraz.