Jak przesłać film z Iphone na komputer?

Może dopiero kupiłaś Iphone’a a może masz go już jakiś czas i głowisz się, jak przesłać film z Iphone na komputer, bo do tej pory miałaś z tym problemy.

A to może nie miałaś kabla a może tak jak ja miałaś problem z tym, że format przesłanego przez kabel USB filmu był niekompatybilny z moim programem do montażu.

Przychodzę do Ciebie z pomocną dłonią, którą mi samej ktoś podał wcale nie tak dawno temu.

Jak przesłać film z Iphone na komputer

Chmura Icloud

Chmura Icloud to usługa Apple, dzięki której możesz mieć dostęp do swoich plików na wszystkich urządzeniach Apple, które posiadasz i zalogujesz się do nich przy pomocy tego samego ID. Chmura jest takim jakby dodatkowym dyskiem z pamięcią na Twoje pliki, który znajduje się w Internecie i tylko Ty masz do niego dostęp.

Ale zaletą Chmury Icloud jest także to, że jeśli zastanawiasz się jak przesłać film z Iphone na komputer, to możesz jej właśnie użyć do tego celu.

 

Instrukcja jak przesłać film z Iphone na komputer


Aby przesłać film musisz:

1. Upewnić się na Iphonie, że film czy zdjęcie już zostało załadowane do chmury Icloud.
2. Zalogować się przy pomocy swojego Apple ID i hasła na stronie icloud.com
3. Znaleźć pliki, które chcesz pobrać.
4. Zaznaczyć dany plik i kliknąć chmurkę ze strzałką w dół w prawym górnym rogu a plik pobierze się do Twojego folderu Pobrane na komputerze.

Pełny tutorial pokazuję w filmie na kanale YouTube, do którego link znajdziesz poniże w tym artykule.

 

Zobacz tutorial w formie wideo

Jeżeli jesteś posiadaczką Iphone’a i komputera na Windowsie a jeszcze nie widziałaś najnowszego filmu Jak przesłać film z Iphone na komputer, to zachęcam Cię, aby do niego zajrzeć.

W tym niespełna 3-minutowym filmie znajdziesz instrukcję, jak przesłać pliki z właśnie z Iphone’a na dowolny komputer.

Dla kogoś, kto wie, jak to zrobić, może to być banalne wideo, ale ja wiem, że są osoby, które mają z tym problem. Skąd to wiem? Bo sama byłam jedną z nich przez długi czas. Tak, dokładnie tak! Nie wiedziałam, jak szybko przerzucić materiały.

Co gorsza przesyłane filmy innymi metodami nie zawsze działały, jeśli chciałam je montować w Da Vinci Resolve. Dzięki tej oczywistej i prostej metodzie w końcu ten problem znikł.

Dlatego zobacz teraz koniecznie film, klikając TUTAJ i daj mi znać w komentarzu, jak radziłaś sobie wcześniej 😉

 

Agata Guzy

YouTube dla Początkujących