Czy zastanawiałaś się kiedyś nad otwarciem kanału na YouTube?
A może już go masz, ale kompletnie się nie dogadujecie? Wiele osób ma podobne plany i marzenia. W drodze do skutecznego kanału na YouTube często blokuje je brak materiałów o YouTube dla Początkujących. Ten problem właśnie zniknął.
8 marca miała miejsce premiera ebooka YouTube dla Początkujących.

ebook YouTube dla Początkujących

Kilka miesięcy pracy, pisania, korekty i składu później oddałam na ręce mojej społeczności swojego pierwszego ebooka YouTube dla Początkujących. Tydzień premiery był dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących okazji w ostatnich miesiącach. Pierwsze czytelniczki były naprawdę przejęte tym, jak skonstruowany jest mój ebook.

Wiem, że Wiele kobiet czeka ze swoimi celami, bo uważają, że są nietechniczne. Jednocześnie często nie mają jak pozyskać tej wiedzy. Szkolenia zakładają, że podstawy na pewno znasz a wiedza jest przecież w Internecie. Tak jest, ale rozsiana. Ebook jest odpowiedzią na te problemy.

 

 

Co znajdziesz w Ebooku?

Ebook YouTube dla Początkujących to kompletne narzędzie, dzięki któremu krok po kroku stworzysz kanał na YouTube, o którym marzysz.

Jeśli:

  • chcesz zacząć, ale masz wrażenie, że YouTube jest skomplikowany,
  • myślisz, że potrzebujesz profesjonalnego sprzętu i studia, żeby zacząć,
  • tracisz czas na szukanie informacji o YouTube w całym Internecie i masz tego dość,
  • masz firmę i wiesz, że Twoi klienci są na YouTube, ale nie wiesz, od czego zacząć…

Dobrze trafiłaś!

 

Ebook YouTube dla Początkujących to ponad 170 stron wiedzy o YouTube podpartej przykładami a to wszystko w wygodnej formie PDF.

Ebook ten jest połączeniem podręcznika z zagadnieniami teoretycznymi, workbooka z zadaniami i instrukcji, jak krok po kroku wyklikać kanał na YouTube.

Zawiera 9 modułów, 40 rozdziałów i 25 zadań, których wykonanie przeprowadzi Cię od planu, przez otwarcie kanału aż do publikacji filmów.

Oprócz modułów ściśle związanych z tworzeniem filmów, grafik i kanału na YouTube, dodałam dla Ciebie 9 rozdziałów o premierze kanału oraz dodatkowych wskazówkach takich jak pomysły na filmy, pomocne oprogramowanie czy monetyzacja kanału.

YouTube dla Początkujących
ebook YouTube dla Początkujących

Zdobądź swój egzemplarz i stwórz fantastyczny kanał na YouTube TERAZ!

Jeżeli chcesz zacząć na YouTube, to dołącz do newslettera i pobierz bezpłatnie Ebooka „7 błędów, których trzeba uniknąć,zakładając kanał na YouTube”

.