Czy zastanawiałaś się kiedyś jak zrobić grafikę kanału na YouTube, która będzie pasować NAPRAWDĘ na YouTube i nie rozjedzie się na różnych urządzeniach? Tak? Nie Ty jedna! W tym poście znajdziesz rozwiązanie.

Stwórz wreszcie grafikę (baner) kanału na YouTube, która pasuje!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że:

  • Twoja wymuskana grafika rozjechała się na YouTube?
  • Grafika była dobrze widoczna na laptopie a na telefonie okazało się, że ucięło Ci część twarzy na zdjęciu?
  • Ważne informacje o harmonogramie czy aktualnej promocji zostały urwane w pół zdania?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK albo po prostu dopiero zaczynasz i chcesz się nauczyć robić grafikę kanału raz a dobrze, to mam dla Ciebie świetną wiadomość!

Zobacz film na moim kanale, w którym pokazuję krok po kroku jak stworzyć grafikę na kanał w bezpłatnym programie Canva.

Ale to nie koniec! Dla osób, które tak jak ja są czasem małymi leniuszkami, stworzyłam specjalny SZABLON, który połowę pracy zarobi za Ciebie a stworzenie grafiki potrwa 5 minut!
Chyba, że będziesz wybierać kolor czcionki pół godziny 😉

.

Wiesz pamiętam jeszcze te czasy, kiedy robiąc grafiki 10 razy je zmieniałam, zmniejszałam, przesuwałam. Za każdym razem musiałam wstawić tą poprawioną grafikę na kanał, zapisać i sprawdzić, jak to wygląda. To było strasznie frustrujące! Zamiast się skupić na przekazaniu tego, co ważne i upiększyć grafikę, myślałam jak to zrobić, żeby w ogóle było coś widać na wszystkich typach urządzeń.

Na całe szczęście i dla Ciebie i dla mnie odrobiłam lekcje i już wiem, jak to zrobić szybko i bezboleśnie. Zapoznałam się z wytycznymi YouTube odnośnie wymiarów grafiki kanału i najpierw dla siebie a później dla moich podopiecznych stworzyłam szablon, dzięki któremu wiem, gdzie mogę dodać najważniejsze informacje.

Zapisz się na newsletter w formularzu i pobierz bezpłatnie mój Szablon grafiki na YouTube!

ebook YouTube dla Początkujących