Jeżeli jesteś w ciąży, na macierzyńskim lub masz kilka pociech, to pewnie nie raz zastanawiałaś się, jak zarabiać w domu z dzieckiem? Niejedna mama jednego lub więcej dzieci się nad tym głowi. Powody zostania z dziećmi w domu mogą być różne. Może nie masz możliwości dania ich komuś pod opiekę, może często chorują albo po prostu tak jak ja, chcesz być przy swoich dzieciach i nie ominąć ani dnia ich dzieciństwa. Nieważne dlaczego zostałaś w domu, ważne, aby znaleźć dla Ciebie zajęcie, które będziesz mogła wykonywać, aby nie musieć rezygnować ani z dzieci ani z pieniędzy. Lecimy!

Jak zarabiać w domu

Jak zarabiać w domu: Opieka nad innymi dziećmi

Jesteś w domu ze swoim dzieckiem, znasz się świetnie na opiece nad nim. Zastanawiasz się, jak zarabiać w domu. Dlaczego więc tego nie wykorzystać? Świetnym sposobem dorobienia sobie jest opieka nad dziećmi u siebie w domu. W końcu i tak zajmujesz się kolorowankami i plasteliną, może czytasz bajki swojemu dziecku przez godzinę dziennie albo rozwiązujecie różne zagadki. Jeżeli te czynności nie są dla Ciebie męczące i lub je robić ze swoim dzieckiem, to równie dobrze możesz te same zajęcia prowadzić jeszcze dla jednego lub dwójki dodatkowych dzieci. Plusem takiego rozwiązania jest to, że kilkoro dzieci świetnie będzie się ze sobą bawić. Sami będą Ci podsuwać pomysły, co można robić dalej. Prawdopodobnie zostanie Ci tylko sprawowanie kontroli, czy wszystko jest dla dzieci bezpieczne.

Dodatkowo jeżeli chcesz zacząć rozwijać swój biznes w domu/online, iść na kilka godzin do pracy czy po prostu nadrobić zaległości w domu, możesz umówić się z koleżanką, która ma dzieci. Raz w tygodniu są u niej a raz w tygodniu u Ciebie. W ten sposób nie będziesz musiała płacić za nianię a będziesz mogła skupić się na zarabianiu w inny sposób.Jak zarabiać w domu

Zostań freelancerem!

Jeżeli masz jakieś nawet podstawowe umiejętności, to możesz sprzedawać je innym. Niestety często pokutuje przekonanie, że zarabiać można tylko na etacie lub prowadząc działalność, na którą trzeba mieć czas, żeby przynosiła pieniądze a nie zabiła kosztami. W obecnych czasach jest wiele możliwości sprzedawania swoich umiejętności i czasu poza etatem i DG.

Najpierw musisz ustalić, co chciałabyś robić i najlepiej, żeby sprawiało Ci to przyjemność. Jeżeli masz pomysł na siebie, ale masz jeszcze za małe umiejętności, to pamiętaj, że prawie wszystkiego możesz nauczyć się ZA DARMO albo za kilkadziesiąt złotych na kursach online. Polecam skorzystać z filmów na youtube w danym temacie. Porównaj różne kanały, większość z nich na swoich stronach www ma darmowe materiały i kursy do nauki tego, czego potrzebujesz . Ja także mam dział POBIERZ ZA DARMO i kanał youtube, na którym uczę co nieco. Dowiesz się, jak zarabiać w domu.

Standardowe przykłady freelancerskiej pracy: projektowanie stron www lub grafiki, copywriting, bycie wirtualną asystentką i wiele, wiele innych.

STÓJ!!!

Już widzę, jak zamykasz stronę, bo strony www kojarzą Ci się z czymś trudnym a słowo copywriting widziałaś tylko w filmach. Nazwy nie raz szumnie brzmią, ale kryją się pod nimi stosunkowo proste zajęcia. Copywriting to po prostu pisanie tekstów (już wkrótce osobny post i video na ten temat). A co do stron internetowych moja droga…stronę, na której właśnie jesteś, zrobiłam JA sama tymi rękami… No dobra, nie pokażę Ci moich rąk, ale zapewniam Cię, że nie jestem z wykształcenia ani informatykiem ani programistą (jestem protetykiem zębowym, jakby Cię to interesowało). Stronę postawiłam w jeden dzień a dokładnie w jakieś 3-4 godziny. Na bieżąco z internetu uczyłam się, jak to zrobić i VOILA! Potem zostaje tylko pisanie tekstów.

Podsumowując, możesz nauczyć WSZYSTKIEGO, do czego nie potrzeba papierka czyli zawodów typu lekarz czy prawnik. Już niedługo pojawi się materiał z pracami, które można wykonywać w domu i będziesz mogła zdobyć PDF z moimi 100 pomysłami na pracę w domu. Tymczasem zastanów się, co chciałabyś robić, pomysłów i zleceń szukaj np. na freelancer.pl oraz innych stronach tego typu. Jak zarabiać w domu

Ten cały copywriting czyli pisanie tekstów za pieniądze

Powiązany z freelancerstwem jest własnie copywriting czyli pisanie tekstów. Jeżeli zastanawiasz się, jak zarabiać w domu z dzieckiem, to jest to w mojej opinii jeden z najprostszych sposobów na rynku, bo zależy od wykonanej pracy i czasu, który masz do dyspozycji. Profesjonalny copywriter zazwyczaj ma stronę i sporo kasuje, ale każdy już TERAZ może zacząć pisać teksty, współpracując z platformą copywriterską.

Jak to działa? Firma/osoba potrzebuje tekst (różnego rodzaju) na stronę, do reklamy produktu, na bloga itp. Zleca taki tekst na stronie z takimi usługami i płaci za niego. Z kolei Ty rejestrujesz się na tej stronie jako copywriter/pisarz i wybierasz sobie teksty do napisania. Musisz stosować się do wytycznych i pisać w miarę składnie oraz poprawnie stylistycznie i ortograficznie, ale umówmy się, że jeżeli masz możliwość pisania na komputerze, to poprawną polszczyznę także możesz sprawdzać na bieżąco w internecie.

Ile zarobisz na pisaniu?

Profesjonalni copywriterzy nie pisują na takich stronach, bo uważają, że stawki są głodowe. Ale umówmy się, że przy odrobinie chęci, jeżeli będziesz pisać najprostsze teksty, które mają maksymalnie 2000 znaków, będziesz robić to prawidłowo i sprawnie, to w godzinę napiszesz nawet 4 takie teksty. Klienci, którzy kupują teksty, czasami wystawiają oceny. Jeżeli oceny są wysokie, to rośnie Ci stawka. Ja po paru godzinach pisania miałam stawkę maksymalną a wirtuozem pióra nie jestem. Pisząc 4 teksty na godzinę jesteś w stanie zarobić 10zł na godzinę! Nie powiesz mi, że to jest aż taki zły wynik. Normalnie siedziałabyś i patrzyła jak Twoje dziecko śpi albo zmywałabyś naczynia w tym czasie.

Nie, nie zarobisz tutaj całej pensji (chyba, że się uprzesz), ale siadasz, kiedy chcesz, piszesz na różne tematy i zbierasz kasę. Wypłatę można zrobić po uzbieraniu minimum 100zł, od tej kwoty odliczany jest podatek. I tak, te pieniądze przychodzą na konto, bo moje przyszły 😉 Jeżeli chcesz spróbować, to zarejestruj się TUTAJ, napisz swój pierwszy tekst do weryfikacji i zacznij zarabiać na pisaniu. Przeczytaj sobie także TU, czym powinny się cechować poszczególne rodzaje tekstów, najpierw będziesz pisać tzw. precle. Powodzenia!

Jak zarabiać w domuMarketing sieciowe, ale NIE tylko sprzedaż kosmetyków

Marketing sieciowy inaczej nazywany MLM, jest w Polsce bardzo dobrze znany. Nie każdemu taki model pracy możesz pasować, ponieważ często kojarzy się ze sprzedażą tylko i wyłącznie produktów typu kosmetyki. Od paru lat jestem związana z taką firmą i powiem szczerze, że sprzedaż produktów nigdy nie była moją mocną stroną. Dodatkowo marże na kosmetykach czy chemii domowej są na tyle małe, że trzeba mieć spore rzesze klientów, żeby zarobić parę stówek. Dlatego ja budowałam sieć sprzedaży, zapraszając kolejne osoby do firmy. Część z nich sprzedawała produkty, część po prostu chciała je kupować dla siebie taniej. Jeszcze inni tak jak ja budowali strukturę. Do dnia dzisiejszego kupuję sobie, rodzinie i kilku klientom produkty w szczególności chemię domowej z tej firmy, pomimo, że od jakiegoś czasu już tak aktywnie nie działam. Nie wyobrażam sobie stosowania innej chemii, dlatego jeżeli chcesz się dowiedzieć, co to za firma, skontaktuj się ze mną.

W którym MLM dużo zarobisz?

Jeżeli jednak chcesz zarabiać większe pieniądze, dzięki firmom typu MLM, to polecam poszukanie innego produktu lub usługi. Takich, które dają Ci o WIELE większe pieniądze już na samym produkcie a co za tym idzie na budowie struktury też. Jestem miłośnikiem MLM, choć nie fanatykiem. Zawdzięczam temu systemowi swój rozwój, pewność siebie, sporo pieniędzy i MOJEGO PARTNERA, z którym jesteśmy już razem 5,5 roku 🙂 Jest to świetny pomysł dla Ciebie, jeżeli szukasz gotowej formuły na pieniądze.

Wysoko opłacalne MLM-y, to te które oferują produkty premium lub takie usługi. Jeżeli chcesz, abym poleciła Ci najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, to skontaktuj się ze mną. Do wyboru mam 2 firmy produktowe, w tym jedna  produktem premium, która w tym momencie rozwija się w Polsce w szałowym tempie oraz 2 firmy świadczące usługi, na których zarobki na jednej sprzedaży usługi to kwoty rzędu kilkuset do kilku tysięcy złotych dla Ciebie.

Nie taki ten MLM straszny, jak go malują, więc nie bój się próbować, bo jest to świetny model biznesowy i sposób, jak zarabiać w domu. Daje elastyczność, zarobki i rozwój.

https://agataguzy.pl/kontakt/