YouTube korzyści

Kanał na YouTube - korzyści

Skoro tutaj zajrzałeś, pewnie zastanawiasz się, po co mi kanał na YouTube? Działasz na swojej stronie i fanpage’u, to Ci wystarcza. Zastanów się, czy starcza to także Twoim klientom i obserwatorom. Część z nich może woleć spędzać czas na YouTube i tam szukać contentu w formie video.

Ważne! Część Twoich POTENCJALNYCH klientów w ogóle nie wie, że istniejesz! Ty jesteś tutaj a oni na YouTube. Nie oczekuj, że sami Cię znajdą – zrób ten pierwszy krok. Pozwól, żeby Cię odkryli tam, gdzie czują się komfortowo. Wtedy szanse na zakup Twoich produktów czy skorzystanie z usług są o wiele większe.

Kanał na YouTube - konkurencja

Mam pewność, że to jest TO, ale cały czas po głowie chodzi mi, co założenie kanału na YouTube da TOBIE. Przychodzą mi do głowy dwie rzeczy, które ściśle się ze sobą łącza: przewaga konkurencyjna i nowe źródło klientów.

Idzie Ci świetnie, ale cały czas oglądasz się, co robi Twoja konkurencja? A może masz uczucie, że ciągle jesteś z tyłu i nie masz pojęcia, skąd oni biorą nowych klientów?
Jakkolwiek by nie było, pojawiając się na YouTube zyskasz przewagę konkurencyjną. Nawet jeżeli będzie to tylko przewaga nad sobą z dnia poprzedniego, to warto! Zyskaj nowych klientów, status eksperta i rozpędź swoje działanie, pojawiając się na YouTube.

Rozwijając swoją markę, lepiej nie porównywać się do swojej konkurencji zgodnie z cytatem Kamili Rowińskiej:

Nie porównuj swojego zaplecza do czyjejś wystawy.

Nie oznacza to jednak, że możemy żyć w błogiej nieświadomości. Musisz wiedzieć, gdzie pokazuje się Twoja konkurencja i jakich rozwiązań używa. Dzięki temu nie zostaniesz w tyle. W zależności od Twojej branży, duża część konkurencji ma lub planuje założenie kanału na YouTube. Nieważne jaka jest sytuacja, idąc do przodu w tym kierunku, rozwiniesz się i zyskasz nowych odbiorców.

Napisz mi, jeśli chcesz, na fanpage YouTube dla Początkujących, czy Twoja konkurencja jest już na YouTube oraz jakie korzyści da Ci pojawienie się tam.

Dołącz do wyzwania i pobierz darmowy WORKBOOK!

Kanał na YouTube - jak się przełamać i zacząć?

Coś Cię wstrzymuje? Myślisz o założeniu kanału na YouTube , ale nie wiesz, od czego zacząć?

O tym, jak trafić do odpowiednich widzów, zaplanować i w końcu ruszyć z kanałem, jak to zrobić bez zbędnego komplikowania dowiesz się już w dniach 6-8 lipca.

Zapisz się i weź udział w bezpłatnym wyzwaniu: Załóż kanał na YouTube w 3 dni!
To wyzwanie jest dla Ciebie! W 3 Dni założysz kanał i opanujesz podstawy. Wskakuj na pokład już dziś!

Po zapisie otrzymasz e-mail z agendą wyzwania.

Dodatkowo dostaniesz darmowy Workbook PDF, aby móc stworzyć kanał, nawet jeśli nie będziesz na wyzwaniu w dniach 6-8 lipca. Żebym wiedziała, że chcesz go otrzymać, zapisz się na wyzwanie.

.